Hakkımızda

Biz Kimiz?

I nterLingo; glokalizasyon, lokalizasyon ve de küresel anlamda her türlü uluslar arası işlem dahilinde kültürel geçişlerin tam ve etkin şekilde sağlanması adına herkesin rahatlıkla anlayabileceği bunlar üzerine projeksiyonlar geliştirebileceği enternasyonal bir dil ağı geliştirmeyi amaçlamaktadır.

Farklılıkların en büyük zenginlik olduğuna inanıyoruz. Bu anlamda her türlü akdi, yasal, münferit ve mesleki ilişki ve işlemlerde bu zenginliklerin iyi şekilde anlaşılabilmesi ve katma değer oluşturabilmesi adına mesleki ilkelerimize sonuna kadar bağlı kalmaktayız. Bu sonsuz keşif ve de sürekli öğrenim ve özümsemeyi gerektiren süreçte dilin gelişen ve değişen dünyasında bu zenginlikleri size sunabilmek profesyonel anlamda sahip olabileceğimiz en büyük değeri teşkil etmektedir.

On yılı aşkın tercüme deneyimimiz, kurumsal iş ağımız, Türkiye ve Dünya Genelindeki referanslarımız ile InterLingo olarak Tekliflendirme, Projelendirme, Muhasebe, Tercüme, Teslimat ve Geri Bildirim süreçlerinde benimsediğimiz Toplam Kalite Prensiplerimizden taviz vermeksizin her türlü yazılı, sözlü, ardıl, deşifre ve simültane projelerinizde bilişim ağımız, teknolojik alt yapımız ve dil bilgisi matematiğine ziyadesi ile hakim konusunda uzman tercümanlarımız sayesinde sizlere 7 gün 24 saat en iyi hizmeti verebilmek önceliğimizdir. Bu bağlamda verdiğimiz hizmet ile mesaimizi global iş sahasında Uluslar Arası Rekabet Gücünüzü arttırmaya harcıyoruz.

Bu bağlamda verdiğimiz hizmet ile mesaimizi global iş sahasında Uluslar Arası Rekabet Gücünüzü arttırmaya harcıyoruz.